Hala Widowiskowo-Sportowa w Świeciu

Rozgrywki sportowe powinny odbywać się w przeznaczonych do tego miejscach.  Hala widowiskowo-sportowa  pozwala na uprawianie sportu bez względu na pogodę czy porę roku. Podobnie jest z wydarzeniami artystycznymi. Na trybunach mieści zmieści się 1358 osób, mogących na żywo kibicować ulubionym drużynom czy świetnie bawić się podczas koncertów. To duża przestrzeń, składająca się z sali rozgrzewkowej, areny głównej oraz wspomnianych już trybun. Oprócz tego w budynku znajdują się również pomieszczenia stworzone z myślą o przygotowaniu do zawodów, a także regeneracji po wysiłku fizycznym.

Hala Widowiskowo – Sportowa zarządzana przez Vistula Park Świecie Sp. z o.o. to przestrzeń bardzo uniwersalna. Istnieje bowiem opcja zmiany rozkładu przestrzeni i trybun. To właśnie dlatego w obiekcie przez cały rok mają miejsce różne wydarzenia. Goście mogą zapoznać się z rozkładem trybun na stronie internetowej obiektu.

Rozgrywki na hali widowiskowo-sportowej

Nasza hala widowiskowo-sportowa to doskonałe miejsce na zorganizowanie zawodów z różnych dyscyplin sportowych. Działa tu m.in. liga piłki nożnej. Oprócz tego goście mogą oglądać zawody ze sportów walki, szermierki, gimnastyki czy tenisa. Istnieje opcja podzielenia hali sportowej nawet na 3 części. Ma to znaczenie przede wszystkim w sytuacji, gdy w jednym momencie rozgrywa się kilka pojedynków niewymagających dużej przestrzeni.

Na terenie obiektu znajdują się również dodatkowe atrakcje dla miłośników aktywności fizycznej. Wśród nich można wyróżnić siłownię, strefę masażu czy kręgielnię. Oprócz tego wydzielono też przestrzeń konferencyjną, przydatną zwłaszcza podczas organizowanych zawodów.

Sala konferencyjna

Na terenie budynku znajduje się również sala konferencyjna. To doskonałe miejsce spotkań zarówno dla organizatorów rozgrywek, jak i firm zupełnie niezwiązanych z konkretnym wydarzeniem. W tym pomieszczeniu można ustawić stoliki i krzesła, a następnie przedstawić strategię działań czy omówić dodatkowe szczegóły imprezy sportowej.

Siłownia

W obiekcie hali znajduje się również siłownia. Pozwala ona na przygotowanie się do zawodów czy doskonalenie swoich umiejętności w typowo amatorski sposób. Osoby, które nas odwiedzają  mogą aktywnie spędzać czas zarówno latem, jak i zimą. To przestrzeń wyposażona w funkcjonalne sprzęty, pozwalające na przeprowadzenie kompleksowego treningu siłowego czy aerobowego.

Strefa masażu

Na terenie obiektu znajduje się również strefa masażu. To sposób na odprężenie się po wysiłku, a także poradzenie sobie z ewentualnymi napięciami mięśniowymi. W tym miejscu pracują profesjonalni masażyści. Wiedzą, jakie ruchy sprawdzą się najlepiej w danym przypadku oraz jak wykonać je w sposób w pełni bezpieczny dla pacjenta.