Aquapark w Świeciu - nauka pływania i wypoczynek

Basen to doskonały sposób na odprężenie się, a także poprawienie sprawności swojego organizmu. Pływanie pozwala bowiem na wykorzystywanie różnych partii mięśni w trakcie jedne aktywności. Aquapark w Świeciu to dobry wybór dla osób, które kochają wodne zabawy, a także tych chcących nauczyć się pływać.

Obiekt składa się z wielu różnych basenów, stworzonych z myślą o dorosłych i dzieciach. Obejmuje m.in.:

  • basen rekreacyjny,
  • brodzik dla dzieci,
  • basen sportowy,
  • jacuzzi,
  • sauny,
  • zjeżdżalnie.

Na terenie aquaparku znajdują się liczne atrakcje, które pozwalają na miłe spędzanie czasu. Mowa tu m.in. o zjeżdżalniach o dwóch długościach – 42 i 75,6 m. W brodziku dla dzieci również zastosowano elementy, które zachęcają najmłodszych do zabawy. Nie można zapomnieć o słoniu wypuszczającym wodę poprzez trąbę czy grzybku.

Aquapark w Świeciu jest więc doskonałym wyborem zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Całe rodziny mogą spędzać czas na wspólnych kąpielach czy nauce pływania. Wokół obiektu znajduje się również wiele innych ciekawych atrakcji. W tym miejscu działa m.in. liga koszykówki i piłki nożnej, dzięki czemu goście mogą oglądać mecze i samodzielnie doskonalić swoje umiejętności w konkretnych dyscyplinach.

Strefa saun

W aquaparku w Świeciu można skorzystać również z saun. To eleganckie przestrzenie, sprzyjające relaksowi. Pobyt w takim miejscu pozwala na poprawienie kondycji skóry. Oferujemy saunę suchą i infrated, dlatego każdy gość samodzielnie może wybrać przestrzeń, która spełnia jego oczekiwania.

Sauny zostały wyposażone w wygodne ławki z naturalnego drewna, a także panele z tego samego materiału znajdujące się na ścianach, suficie czy podłodze. W ich wnętrzu panuje charakterystyczny klimat, sprzyjający odprężeniu. Wewnątrz można zapalić lampki, które jeszcze bardziej wpływają na atmosferę w trakcie pobytu w saunie.

Nauka pływania

Na terenie aquaparku regularnie organizowane są również zajęcia, które pozwalają na naukę pływania pod okiem specjalistów. To dobre rozwiązanie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Podczas lekcji instruktor pokazuje, jak zachować bezpieczeństwo oraz jakie ruchy pozwalają na unoszenie się na powierzchni wody. Oprócz tego w przypadku bardziej zaawansowanych grup możliwe jest przygotowanie uczestników do triathlonu, wskazując metody umożliwiające uzyskanie większej wydolności organizmu w trakcie pływania. Nasi specjaliści korzystają z nowatorskich metod przekazywania wiedzy na temat technik pływania.

Nauka pływania dla dorosłych jest organizowana przede wszystkim w godzinach wieczornych, dzięki czemu uczestnicy nie muszą rezygnować z pracy. To zajęcia prowadzone w niewielkich grupach. Dzielimy uczestników, biorąc pod uwagę stopień zaawansowania ich umiejętności. Dzięki temu kierujemy naszą ofertę zarówno do osób, które nie potrafią pływać, jak i tych chcących doskonalić technikę w celu m.in. brania udziału w zawodach.