Targi ślubne- zaplanuj z nami swoje wesele!

Strona głównaAktualności Targi ślubne- zaplanuj z nami swoje wesele

16 sierpnia 2023

22 października Spółka Vistula-Park Świecie organizuje w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu Targi Ślubne. Będzie to pierwsze tak duże wydarzenie w tej branży w naszym mieście.

– Pracowaliśmy nad tym projektem już od dawna. Wcześniej, gdy mieliśmy już przygotowaną całą koncepcję, storpedowała ją pandemia. Teraz długo czekaliśmy na ogłoszenie terminu wyborów parlamentarnych i okazało się, że słusznie, ponieważ początkowo chcieliśmy zorganizować targi właśnie w tym terminie – mówi Tomasz Keller, Prezes Vistula-Park Świecie Sp. z o.o.

Ostatecznie impreza odbędzie się w dniu 22 października. Jej celem imprezy jest możliwość zaplanowania
własnego ślubu „od A do Z” w jednym miejscu.

– Planujemy pozyskać wystawców z jak największej ilości kategorii w szeroko rozumianej branży ślubnej – mówi Tomasz Keller – Powołaliśmy w spółce zespół organizacyjny, który się tym zajmuje. Chcemy wykorzystać nasze doświadczenie z organizacji targów edukacyjnych i budowlanych, aby zrealizować projekt na jak najwyższym poziomie. Najważniejszą informacją dla zwiedzających będzie na pewno fakt, że wstęp będzie wolny, podczas gdy na większości tego typu wydarzeń pojawiają się jednak bilety wstępu – dodaje
Prezes Vistula-Park Świecie.

Firmy zainteresowane udziałem w targach już teraz mogą zgłaszać się do organizatorów, a warto się pospieszyć, bo ilość miejsc na hali mimo wszystko jest jednak ograniczona. Wystawcy będą mogli prezentować się na arenie głównej oraz w holu na parterze. Pojazdy ślubne staną natomiast na parkingu przed wejściem do hali.

Chęć udziału można zgłaszać mailowo: targi@vistulapark.pl lub telefonicznie: 52 33 32 942, 605 153 946 a także na profilu FB hali i samej imprezy.